OFERTA

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości szkło satynowane. Oferujemy naszym partnerom szkło w postaci konfekcjonowanej – w odpowiednich formatkach, szlifowane, hartowane proste i modelowe oraz w całych taflach. Nasze produkty dostosowujemy do indywidualnych, nawet bardzo nietypowych potrzeb partnerów.

O NAS

Firma KAMAR specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości szkła satynowanego. Posiadamy ponas 20 letnie doświadczenie w produkcji i obróbce szkła. Zaopatrujemy największych producentów drzwi i mebli w Polsce. Jesteśmy również dostawcą szkła satynowanego architektonicznego dla firm wykonawczych.

WYSOKA  JAKOŚĆ

Dzięki doświadczonym pracownikom oraz profesjonalnym maszynom i uządzeniom użytkowanym podczas procesu produkcji szkła satynowanego oraz jego konfekcjonowania jesteśmy w stanie zaoferać produkt o najwyższej jakości obróbki oraz gwarantowanej powtarzalności. Wiemy jak ważne są to czynniki dla naszych partnerów dlatego przykładamy do nich ogromną wagę.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowowczesne urządzenia takich marek jak Besana, Bottero, Samglass czy Hegla.

DOPRACOWANA TECHNOLOGIA

 

 

Długie lata doświadczeń w branży szkła zaowocowały wprowadzeniem w naszej firmie dopracowango i wydajnego systemu produkcji szkła satynowanego. Pracownicy naszego laboratorium poza opracowywaniem nowych produktów nieustannie kontrolują jakość produkowanego szkła oraz sam proces satynowania.

Wiemy jednka, że bez wysokiej jakości szkła float nie można uzyskać wysokiej jakości szkła satynowanego, dlatego jako szkło bazowe wykorzystujemy produkty uznanych, światowych marek takich jak Euroglass czy Guardian – potentatów na rynku producentów szkła.

Naszą ofertę dostosujemy precyzyjnie do Twoich potrzeb – sprawdź nas!